Bemålade, Skänkskåp, längd 127, bred 52, höjd 98 cm. Runt bord med tre iläggsskivor à 125 cm, diameter 125, höjd 75 cm. sex stolar samt två karmstolar, sitthöjd ca 46 cm Nyckel finns.
Åldersrelaterat slitage. Nagg. Märken. Repor. Färgbortfall.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10