Klockor & Ur Armbandsur
1175767
CARTIER, must de Cartier, armbandsur, c:a 30 mm.
Cartier, must de cartier, armbandsur, c:a 30 mm.

Förgyllt sterlingsilver, G 20 M, Quartz, läderarmband.

Bruksslitage, repor. Batteriet slut.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - S2
Maria Granfeldt
Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö
+46 (0)707 77 08 07

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
1 800
166
183
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
28 sep 22:40
1 800 SEK
26 sep 20:20
1 000 SEK
26 sep 6:45
400 SEK