Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Konst Grafik
1175941
Ben Vautier
(1935-1987)
Ben vautier, färglitografi, signerad och numrerad 45/100.

BEN VAUTIER, färglitografi, signerad och numrerad 45/100.

C:a 47 x 63 cm.

Ej examinerad ur ram.

Vera Lind
Vera Lind
Filialchef Malmö
+46 739 400 825

Utropspris
2 000 SEK