Diverse Övrigt
1176245
VINSTÄLL, smide, 1900-talets andra hälft.
VinstÄll, smide, 1900-talets andra hälft.

Vinställ av svärtat järnsmide. Sidan fällbar och med bygel. Bredd 40, djup 30, höjd 61 cm.

Slitage, färgbortfall.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H145
Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
2 200
204
227
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
9 okt 15:07
2 200 SEK
9 okt 15:07
2 000 SEK
9 okt 15:07
2 000 SEK
8 okt 13:45
1 900 SEK
4 okt 23:34
1 800 SEK