1176415
GOLVURNOR 3 st Kina 18/1900-tal porslin
Golvurnor 3 st kina 18/1900-tal porslin.

Dekor i underglasyrblått av blomslingor och skrivtecken, höjd ca 41-44 cm

Åldersrelaterat slitage. Glasyrmistor. Nagg. Lagningar (lock)

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
4 400
413
456
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
1 nov 16:58
4 400 SEK
1 nov 16:58
4 200 SEK
1 nov 11:53
4 000 SEK
25 okt 20:01
2 000 SEK
25 okt 15:43
1 200 SEK