Mahogny, beslag av mässing. Glasad front (monteras via beslag). Bredd 140. Djup 26,5. Höjd 212 cm.
Smärre slitage. Repor. Märken.
Det glasade partiet öppnas genom att lossa skruvar som sitter i varje mässingsrosett.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10