Diverse Övrigt
1176685
BRICKOR, två stycken, omkring 1800-talets mitt.
Brickor, två stycken, omkring 1800-talets mitt.

Två stycken brickor av målad plåt med figurscener. Längd 65, bredd 49 cm respektive längd 78, bredd 56 cm.

Slitage, färgbortfall.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - P10
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 200
111
124
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
4 okt 21:24
1 200 SEK
1 okt 18:19
350 SEK
28 sep 14:00
300 SEK