Teak och teakfaner. En iläggsskiva à 55 cm. Längd 150. Bredd 90. Höjd 73 cm.
Smärre slitage. Repor. Märken.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10