Möbler Bord
1176765
SIDEBOARD, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.
Sideboard, gustaviansk stil, 1900 talets andra hälft

Målat. Två dörrar med bakomliggande hyllplan samt lådor. Bredd 148, djup 48, höjd 74 cm Nyckel finns.

Senare målning. Smärre slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N10
Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

5 dagar 3 timmar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 300 SEK. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)