Möbler Speglar
1176833
SPEGEL MED KONSOLBORD, empirestil, 1900-talets början.
Spegel med konsolbord, empirestil, 1900-talets början.

Fanerat med mahogny. Spegel med fasettslipat glas och ram med beslag av mässing, 163 x 87 cm. Konsolbord bredd 89,5. Djup 49,5. Höjd 75 cm

Slitage. Fanerskador. Dekorbortfall.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T17
Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
4 000 SEK