Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1177035
MONTBLANC, penna, Carlo Collodi Limited Edition. Box och bok medföljer.
Montblanc, penna, carlo collodi limited edition. box och bok medföljer.

Montblanc, ballpoint pen, Carlo Collodi limited edition. Numrerad 08994 / 14600.
Box 18 x 11 x 4 cm.

Obetydligt slitage.

Övrigt

Skapad 2011. Såld genom NK.

Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Utropspris
2 500 SEK