MONTBLANC, penna, Carlo Collodi Limited Edition. Box och bok medföljer.

Montblanc, ballpoint pen, Carlo Collodi limited edition. Numrerad 08994 / 14600.
Box 18 x 11 x 4 cm.

Obetydligt slitage.

Skapad 2011. Såld genom NK.

Utropspris
2 500 SEK