ANDERS HÖGBERG, Göteborg, 1965, hänge med fasettslipad bergkristall.
Silver. Stämplad AHÖ, Göteborg 1965. Längd 5 cm. Vikt 12 gram.
Bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK