Märkt Guerlain Paris. Mässing och försilvrad metall, lock med genombruten dekor, handtag i svarvat trä. Höjd 8 cm.
Bucklor. Smärre slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10