1177319
JARDINJÄR, mässing, 1800-tal.
JardinjÄr, mässing, 1800-tal.
JardinjÄr, mässing, 1800-tal.
JardinjÄr, mässing, 1800-tal.
JardinjÄr, mässing, 1800-tal.

Oval. Dekor av blommor och bladverk. Längd 42. Bredd 25. Höjd 16 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Utropspris
2 500 SEK