Möbler Bord
1177444
MATBORD, 1900-talets andra hälft.
Matbord, 1900 talets andra hälft

Fanerat med teak.Två utdragbara skivor 51 cm. Längd 130, djup 86, höjd 73/75.

Smärre slitage. Märken.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H50
Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704-557104

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

5 dagar 16 timmar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 300 SEK. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)