1177512
Gucci
(Född 1921)
Gucci, väska.
Gucci, väska.
Gucci, väska.
Gucci, väska.
Gucci, väska.
Gucci, väska.

GUCCI, väska.

Beige logomönstrad canvas med skinndetaljer med ljusa stickningar. Bucketmodell. Fodrad med skinnimitation. Innerfack med dragkedja. Märkt "GUCCI MADE IN ITALY" och numrerad. 32 x 50 x 18 cm.

Slitage. Skador på fodret.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
6 000 SEK