Adolf von Becker

(Finland, 1831-1909)
Adolf von Becker
(Finland, 1831-1909)

ADOLF VON BECKER, olja på duk, uppfodrad på pannå.

"Las Meninas", efter Diego Velázquez. Bildstorlek 28,5 x 24 cm.

Skador. Lagningar. Färgbortfall. Putsad.

Konstnär

Utropspris
300 EUR