Diverse Övrigt
1178014
MODELLBIL, 1900-talets början
Modellbil, 1900-talets början.

Kaross av målat trä med delar av metall. Gummihjul. Längd 50 cm. Höjd 35 cm.

Ställvis slitage. Torrsprickor. Rostangrepp.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
3 000 SEK