Kinesisk, bambu med skuren dekor av fiskar längd 84 cm.
Kinesisk bambu med fäste av koppar, längd 84 cm.
Silverfattning daterad 1/8 1929, med namn på karaktärer i Gösta Berlings saga, längd 90 cm
Bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor