Betsat trä med skuren krycka i form av trollhuvud, längd 87 cm.
Svärtat trä med krycka av silver, daterad 1930, längd 84 cm.
Svärtat trä med krycka av silver med ekor i relief, längd 83 cm
Bruksslitage. Bucklor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.