Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Konst Grafik
1178562
Maria Miesenberger
(Född 1965)
Maria miesenberger, litografi, signerad och daterad -99, numrerad 159/290.

MARIA MIESENBERGER, litografi, signerad och daterad -99, numrerad 159/290.

"Träff". Bildyta 39 x 39 cm.

Ej examinerad ur ram.

Lena Rydén
Lena Rydén
Specialist modern konst, grafik
+46 (0)70 778 35 71

Utropspris
5 000 SEK