Konst Modern svensk konst
1178913
Stig Claesson (Slas)
(1928-2008)
Stig claesson, olja på duk, signerad och daterad  02

STIG CLAESSON, olja på duk, signerad och daterad -02.

"Patrick Kavanagh",
92 x 73 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T205
Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)739 40 08 18

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

2 900
271
300
Utropspris
5 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
17 sep 17:08
2 900 SEK
13 sep 23:41
2 500 SEK
12 sep 18:58
2 200 SEK
11 sep 19:12
2 000 SEK