PARTI DIVERSE, 6 delar, bla stereoskop, brevpress och mikroskop, 1800-1900-tal.

Långpipa av sjöskum med silverbeslag, 1800-tal. Skrin med leksaker,bokmärken med cowboys och indianer från 1930-talet samt tennsoldater med två formar. Ljussax av mässing. L 3-50.

Slitage, smärre skador.

Utropspris
800 SEK