Belysning Vägglampor
1181559
APPLIQUER, ett par gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
Appliquer, ett par gustaviansk stil, 1900-talets mitt.

För två ljus vardera. Mässing, dekor av lagergirland och bockhuvuden. Höjd 31 cm.

Obetydligt ytslitage.

Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Utropspris
2 500 SEK