Björk, överdel med glasad dörr, topp med lös glasskiva, front med låda samt dörr, längd 44 bredd 37, höjd 110 cm
Åldersrelaterat slitage. Repor. Nagg. Märken. Ett draghandtag skadat. Gammal lukt
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10