Diverse Övrigt
1183732
STENCILER, 11 st, R. F Cleve, Jugend, 1900-talets början.
Stenciler, 11 st, r. f cleve, jugend, 1900-talets början.

Bok medföljer: "75 år med Cleve Glas". Stenciler för etsning av glas. Varierande jugned mönster. Mått ca 23,5 x 34,5 - 66,5 x 44 cm.

Slitage. Märken. Mindre skador.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Slutpris
1 800
169
187
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
3 nov 16:30
1 800 SEK
2 nov 16:54
1 603 SEK
28 okt 17:54
1 000 SEK
28 okt 14:39
300 SEK