CHANEL, "Classic Maxi Bag", axelbandsväska, år 1997-1999.

Axelremsväska i svart quiltat lammskinn med detaljer i gulmetall. Fodrad med burgundyfärgat läder. Två innerfickor, varav en försedd med dragkedja, ett ytterfack. Numrerad. Ca 20x30 cm.

Bruksslitage, nött, repor.

Utropspris
20 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

98. Mats Theselius, fåtölj, "Birdland", ed. 87/360, Källemo, Värnamo efter 2009.
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
Budhistorik
24 000

ditt bud
Fair warning
22 000

ditt bud
Fair warning
20 000

ditt bud
Aktuellt bud:
24 000 SEK