Axelremsväska i svart quiltat lammskinn med detaljer i förgylld metall. Fodrad med burgundyfärgat läder. Fem innerfickor, varav ett försett med dragkedja. Ett ytterfack. Märkt "CHANEL MADE IN FRANCE". Numrerad.
Ca 23x14,5 cm.
Bruksskick. Något hårdare slitage i kanterna.