Design Möbler
1185111
SOFFBORD, Westerbergs Möbler, Tranås, 1950-tal.
Soffbord, westerbergs möbler, tranås, 1950-tal.

Soffbord med skiva i oregelbunden form fanerad med teak. Ben av vitkalkad ek med avslut av teak. Längd 130, bredd 89, höjd 61 cm.

Slitage. Märken. Fläckar.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
2 500 SEK