Brun väska med detaljer i guldfärgad metall. Invändigt fodrad med bomull. 6 fack, varav 2 med dragkedja. Märkt "Lauren 1967 Ralph Lauren". 35 x 25 x 13 cm.
Orange väska med beslag av guldfärgad metall. Ställbar axelrem. Fodrad med textil, 3 fack invändigt, varav ett med dragkedja. Märkt " LAUREN RALPH LAUREN". Ca 17 x 13 x 6 cm.
Dustbag medföljer.
Brun väska med skador i fom av hål. Orange väska med obetydligt ytslitage.