Smycken Armband
1185245
TONE VIGELAND, armband, sterlingsilver, Norge, 1960-tal, ej öppningsbart.
Tone vigeland, armband, sterlingsilver, norge, 1960-tal, ej öppningsbart.

Armband i sterlingsilver. Stämplat STERLING TV NORWAY. Lås finns ej. Bredd 4,5, längd 18 cm. Vikt 55 gram.

Smärre slitage.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Slutpris
3 300
313
348
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (13 bud)
5 dec 15:58
3 300 SEK
5 dec 15:58
3 207 SEK
5 dec 15:57
3 006 SEK
5 dec 15:57
2 806 SEK
5 dec 15:39
2 400 SEK