CARL WILHELMS, Skulptur, brons. Sign och dat 1933. Höjd 24 cm.
Barnhuvud. Signerad Wilhelms och daterad 1933. Mörkpatinerad brons. Höjd 21 cm (inkl träbas 24 cm).
Ytsmuts. Mindre strödda skrapmärken. Patineringen något avnött.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
7 000 SEK