1188189
Hermès
HermÈs, väska, "kelly 35", 2016.

HERMÈS, väska, "Kelly 35", 2016

Svart togo med svarta stickningar. Spänne med guldfärgad metall. Avtagbar axelrem. Stämpelmärkt "HERMÈS-PARIS MADE IN FRANCE". Numrerad "XHT349 MK". Lås och nyckelhållare med nycklar medföljer. Fodrad med matchande svart skinn, invändigt tre fack varav ett med dragkedja. Ca 35 x 14 x 26 cm. Dustbag, regnskydd samt originalkartong medföljer.

Mycket lätt bruksslitage. Något nötta kanter.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Slutpris
85 000
7 998
8 856
Utropspris
60 000 SEK
Budhistorik (26 bud)
15 nov 13:26
85 000 SEK
15 nov 13:26
83 790 SEK
15 nov 13:23
81 650 SEK
15 nov 13:23
79 650 SEK
15 nov 13:23
78 000 SEK