Möbler Bord
1188957

SKRIVBORD, sent 1800-tal

Skrivbord, sent 1800-tal.
Skrivbord, sent 1800-tal.
Skrivbord, sent 1800-tal.
Skrivbord, sent 1800-tal.
Skrivbord, sent 1800-tal.
Skrivbord, sent 1800-tal.

Furu. Två lådor i sarg. Längd 104. Bredd 58. Höjd 74 cm.

Slitage. Fläckar. Torrsprickor.

Christian Olsén
Christian Olsén
+46 (0)703 09 56 57

Utropspris
2 500 SEK