LOUIS VUITTON, resegarderob, 1992
Monogramcanvas med handtag, remmar och detaljer i läder. Två dragkedsförsedda fack, ett med plats för klädhängare. Avtagbar adresstag i läder. Märkt "MADE IN FRANCE BY LOUIS VUITTON" samt numrerad.
Bredd 57 cm, total längd ca 100 cm.
Ställvis slitage. Smärre skinnskador.