Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1189720
GLÖGGRYTA, koppar, tenn samt mässing, Gustav Eriksson, Eskilstuna, jugend, tidigt 1900-tal.
GlÖggryta, koppar, tenn samt mässing, gustav eriksson, eskilstuna, jugend, tidigt 1900-tal.

Med rechaud. Rund form. Krönt av tomte. Detaljer av mässing. Höjd ca 25 cm

Smärre slitage. Märken.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
2 500 SEK