Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Belysning Ljuskronor
1189843
VÄGGLAMPETTER, ett par, Oscarianska, sent 1800-tal.
VÄgglampetter, ett par, oscarianska, sent 1800-tal.

Bronserad mässing. Behängda med prismor. För tre ljus vardera. Bredd ca 25, djup ca 20, höjd ca 35 cm (vardera).

Smärre slitage. Nagg. Enstaka prismor saknas.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
3 000 SEK