"Leyland comet, 531",
"AEC tanker 991",
"Big Bedford van Heinz 923",
"Articulated lorry 921",
"Horse box 981",
"Breakdown lorry 430",
"Coventyr climax Fork lift truck 401".
Bruksslitage. Repor. Nagg. Några renoverade.