Konst Contemporary
1190527
Lars Lerin
(Född 1954)
Lars lerin, akvarell, signerad och daterad 2009.

LARS LERIN, akvarell, signerad och daterad 2009.

Utan titel. 25 x 57 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T4
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

För information om transporter i Finland under den pågående strejken hos Posti.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
59 000
5 536
6 115
Utropspris
50 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
9 nov 22:52
59 000 SEK
9 nov 19:03
57 000 SEK
9 nov 19:02
55 000 SEK
9 nov 19:02
54 000 SEK
9 nov 19:02
52 000 SEK