Konst Grafik
1190565
FÄRGGRAVYRER, ett par, tidigt 1800-tal.
FÄrggravyrer, ett par, tidigt 1800-tal.

"Le Frere de Lorezzo". P. vardera 34 x 45 cm.

Ej examinerade ur ram, skador, fläckar, gulnade.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T325
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

300
28
32
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
2 dec 21:40
300 SEK