MULBERRY, väska
Svart scotchgrain med detaljer i brunt skinn. Invändigt fodrad med rutig textil. Avtagbar axelrem. Ett fack med dragkedja invändigt. Brickmärkt samt numrerad. Ca 29 x 22 x 14 cm.
Ställvis slitage. Nötta kanter.