Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Möbler Bord
1191493
MATGRUPP, 5 delar, 1980-tal.
Matgrupp, 5 delar, 1980-tal.
Matgrupp, 5 delar, 1980-tal.
Matgrupp, 5 delar, 1980-tal.
Matgrupp, 5 delar, 1980-tal.
Matgrupp, 5 delar, 1980-tal.
Matgrupp, 5 delar, 1980-tal.
Matgrupp, 5 delar, 1980-tal.
Matgrupp, 5 delar, 1980-tal.
Matgrupp, 5 delar, 1980-tal.
Matgrupp, 5 delar, 1980-tal.

Matbord med oktogonal skiva av rökfärgat glas och benställning av förkromat och mässingsfärgat stål. Diameter 130, höjd 75 cm. Fyra stolar av förkromat stål med lös dyna med svart skinnklädsel. Sitthöjd 48, höjd 82 cm.

Slitage.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
4 000 SEK