1191592
RÖKELSEKAR, två stycken, samt VAS, brons. Japan, 1900-tal
RÖkelsekar, två stycken,  samt vas, brons. japan, 1900-tal.

Dekor av fåglar, kvist, blommor, växter. Med elefanthänklar. Höjd 13,5-17,5 cm.

Slitage, märken, repor. Smärre bucklor. En undersida med smärre lagning. Smärre bristningar.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L21
Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)739 40 08 18

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

400
38
42
Utropspris
2 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
22 nov 6:13
400 SEK
17 nov 12:39
300 SEK