1191969
GOLVVAS, porslin. Kina, tidigt 1900-tal.
Golvvas, porslin. kina, tidigt 1900-tal.

Dekor i famille verte mot ge glasyr, med motiv av påfågel i naturmiljö, höjd 58 cm.

Slitage, krackelyr, mistor, bränningssprickor, nagg.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L19
Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)739 40 08 18

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

2 dagar 10 timmar
1 800
171
190
Utropspris
3 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 900 SEK. Läs mer.
Budhistorik (6 bud)
3 dec 13:10
1 800 SEK
3 dec 13:10
1 700 SEK
3 dec 13:10
1 600 SEK
3 dec 13:10
1 500 SEK
3 dec 13:10
1 200 SEK