Konst Contemporary
1192537
Lars Lerin
(Född 1954)
Lars lerin, akvarell, signerad och daterad -92.

LARS LERIN, akvarell, signerad och daterad -92.

Vinterbrev från Värmland. I. 38 x 46 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Slutpris
95 000
8 913
9 846
Utropspris
40 000 SEK
Budhistorik (30 bud)
11 nov 20:09
95 000 SEK
12
11 nov 20:09
93 000 SEK
11 nov 20:06
91 000 SEK
12
11 nov 20:06
90 000 SEK
12
11 nov 20:06
82 000 SEK