Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Diverse Övrigt
1193565
SKEDHOLK, plåt, 1800-tal.
Skedholk, plåt, 1800-tal.
Skedholk, plåt, 1800-tal.
Skedholk, plåt, 1800-tal.
Skedholk, plåt, 1800-tal.

Höjd 25 cm.

Åldersrelaterat slitage. Anlupen. Bristningar. Lagning.

Utropspris
2 500 SEK