Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Diverse Övrigt
1193571
CHAMPAGNEKYLARE, bakelit, 1900-tal.
Champagnekylare, bakelit, 1900-tal.

Märkt Gay-Mousse, Grand vin mosseux, Méthode Champanoise. Höjd 20 cm.

Bruksslitage.

Utropspris
2 500 SEK