1193605
CHAMPAGNEKYLARE, tenn, 1900-talets början.
Champagnekylare, tenn, 1900-talets början.

Två bladhölstrade hänklar. Höjd 18 cm.

Bruksslitage. Repor. Anlupen insida.

Slutpris
1 800
171
190
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (9 bud)
4 dec 11:28
1 800 SEK
4 dec 7:02
1 665 SEK
1 dec 14:54
1 465 SEK
1 dec 13:25
1 000 SEK
30 nov 20:55
666 SEK