Diverse Övrigt
1193656
GARDINOMTAG, 6 st, (3 par) brons, 1800-tal.
Gardinomtag, 6 st, (3 par) brons, 1800-tal.

Dekor av rocailler, medaljonger och akantusblad. Längd 13, 14 och 16 cm.

Ytskikt med slitage.

Utropspris
2 500 SEK