Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1193662
BOKSTÖD, ett par, brons och marmor, 1900-talets första häflt
BokstÖd, ett par, brons och marmor, 1900-talets första häflt.

Dekor av fåglar på gren. Rosatonad marmor. Höjd 17 cm.

Bruksslitage. Smärre nagg.

Placering: Inkommande transporter Geijersgatan

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
1 300
123
136
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
6 jan 17:03
1 300 SEK
6 jan 17:03
1 200 SEK
4 jan 19:05
1 110 SEK
4 jan 14:55
1 010 SEK
4 jan 14:55
1 000 SEK